Филтри -

Комбајни Laverda од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Комбајни Laverda од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за жито
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Година 1987 Километража 7892 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за жито
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Комбајн за жито
Година 1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година Километража 6823 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Комбајн за жито
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 70 м³ Висина за истовар 380 м
Година 04/1991 Километража 510203 м/ч Сила
Холандија, Hattem
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Комбајн за жито
Година Километража 4308 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се