Филтри -

Комбајни Laverda

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Комбајни Laverda

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.056 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2356 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1988 Километража 2850 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за жито
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Година 1987 Километража 7892 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за жито
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Комбајн за жито
Година 1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година Километража 6823 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Комбајн за жито
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 70 м³ Висина за истовар 380 м
Година 04/1991 Километража 510203 м/ч Сила
Холандија, Hattem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1224 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.553 €
Комбајн за жито
Година Километража 1324 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Комбајн за жито
Година Километража 4308 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.597 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 3158 м/ч Сила
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 1993 Километража 4976 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
27.970 € PLN 129.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2003 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
7.643 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1981 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2013 Километража 3751 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2012 Километража 1182 м/ч Сила
Франција, Fr-56120 Josselin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се