Филтри -

Комбајни LAVERDA

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни LAVERDA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.433 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/1990 Километража 3552 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 3637 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/1987 Километража 7892 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/1989 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1988-01-01 Километража 4308 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
7.643 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1981 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2013 Километража 3751 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1993 Километража 4976 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година Километража 6823 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 5147 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
61.778 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2356 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
комбајн за жито LAVERDA M150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се