Филтри -

Комбајни Kubota

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Комбајн за грашок
Година 2003 Километража 722 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3.08 м Капацитет 25 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.5 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 35 т/ч
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови комбајн за жито Kubota Pro688Q нови комбајн за жито Kubota Pro688Q нови комбајн за жито Kubota Pro688Q
3
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.2 м Висина за истовар 3 м Капацитет 25 т/ч
Година 2020 Километража 3320 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.440 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се