Филтри -

Комбајни Krone од Европа

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Комбајни Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Силажен комбајн
Брзина 25 км/ч
Година Километража 5172 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 2727 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 3229 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2012 Километража 3580 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
489.076 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 173 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
462.017 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 417 м/ч Сила
Германија, Manching
силажен комбајн Krone BIG X 580*
1
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 230 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
аукција 38.220 € DKK 285.000 DKK
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
112.900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
112.900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 4850 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
289.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2020 Километража 1483 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 5849 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
209.900 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 2610 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1665 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 97 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
348.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 550 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 4046 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 1658 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2007 Километража 4046 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се