Филтри -

Комбајни KUHN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни KUHN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2011 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.902 €
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се