Филтри -

Комбајни KRUKOWIAK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни KRUKOWIAK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за моркови KRUKOWIAK z 653/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за моркови
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесса
нови комбајн за лук KRUKOWIAK Z 653/1
1
Контактирајте го продавачот
10.100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за лук
Година 2023 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Комбајн за лук
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се