Филтри -

Комбајни KRONE

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

73 огласа: Комбајни KRONE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
160.900 € PLN 720.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 2079 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 1229 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2014 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
291.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 04/2020 Километража 2600 м/ч Сила
Белорусија, Ждановичи
аукција 42.950 € SEK 500.000 SEK
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 306 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 2808 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
187.800 € PLN 840.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 220 м/ч Сила
Полска, Kunów
Контактирајте го продавачот
44.570 € PLN 199.400 PLN
Силажен комбајн
Година 2004 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Sumiężne
Контактирајте го продавачот
98.580 € PLN 441.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 2570 м/ч Сила
Полска, Zakrzów
Контактирајте го продавачот
165.494 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2829 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
181.119 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 2536 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 5172 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 3579 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 1173 м/ч Сила
Германија, Niebüll
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 3390 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
368.000 €
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 584 м/ч Сила
Германија, Börm
Контактирајте го продавачот
165.495 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2830 м/ч Сила
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Германија, Cham
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 2738 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 2029 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 3385 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 4380 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се