Филтри -

Комбајни KLEINE

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни KLEINE: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 32 км/ч
Година Километража 9744 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка KLEINE 6RHG RÜBE
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 107.700 €
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
15.294,12 €
Комбајн за репка
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.294 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Комбајн за репка
Година 2010-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
61.870 € PLN 300.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lipianki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се