Филтри -

Комбајни John Deere од Унгарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комбајни John Deere од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
71.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 5665 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
132.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
194.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
194.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
136.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2019 Километража 1475 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 7017 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
322.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 439 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 782 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2003 Километража 3918 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 4605 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се