Филтри -

Комбајни John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 389 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

389 огласа: Комбајни John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3214 м/ч Сила
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2013 Километража Сила
Украина, Kustivtsi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 8872 м/ч Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1882 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2005 Километража Сила
Украина, Ozërna
Контактирајте го продавачот
142.000 US$ EUR ≈ 131.100 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2012 Километража 3830 м/ч Сила
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
86.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2626 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³
Година 2016 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Підгородне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 2031 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2005 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2004 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1984 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2359 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
142.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2282 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.540 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1985 Километража 4876 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 1989 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.400 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 124.600 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 124.600 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 4713 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 161.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2010 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.770 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 7231 м/ч Сила
Украина, Zolotonosha
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 389 огласа
Прикажи
Претплати се