Филтри -

Комбајни John Deere од Романија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни John Deere од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 5385 м/ч Сила
Романија, Loc. Sânpaul, Dn 1, Mures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1996 Километража Сила
Романија, Oradea
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
389.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1590 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 2120 м/ч Сила
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
324.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1292 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Комбајн за жито
Година 2004 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Работна брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 970 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
407.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 770 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2013 Километража 2684 м/ч Сила
Романија, Broscoșești
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Висина за истовар 5.2 м
Година 2014 Километража 4282 м/ч Сила
Романија, Strada Ogorului 136, Oradea
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 3600 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2990 м/ч Сила
Романија, Pielesti Village
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 4400 м/ч Сила
Романија, Copuzu
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража Сила
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 174 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година Километража Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се