Филтри -

Комбајни John Deere од Полска

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Комбајни John Deere од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
127.900 € PLN 590.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
735.000 € PLN 3.390.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
86.510 € PLN 399.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3361 м/ч Сила
Полска, Chełmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.8 м
Година 2001 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 3447 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
40.760 € PLN 188.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Bogdanowo
Контактирајте го продавачот
172.400 € PLN 795.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 2977 м/ч Сила
Полска, Stara Pułapina
Контактирајте го продавачот
21.670 € PLN 99.950 PLN
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Szczytno
Контактирајте го продавачот
162.600 € PLN 750.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 625 м/ч Сила
Полска, Nowy Dziebałtów
Контактирајте го продавачот
22.100 € PLN 102.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300
3
Контактирајте го продавачот
46.610 € PLN 215.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Brąchnowo
Контактирајте го продавачот
58.530 € PLN 270.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 1160 м/ч Сила
Полска, Sierakówko-Budziska
Контактирајте го продавачот
76.970 € PLN 355.000 PLN
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 12/1997 Километража Сила
Полска, Goworów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2008 Километража 1663 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
90.840 € PLN 419.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Капацитет 20 т/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 3300 м/ч Сила
Полска, Jarosław
комбајн за жито John Deere S 690 i - 2016 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 2814 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
комбајн за жито John Deere S 690 i - 2015 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
131.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2833 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
комбајн за жито John Deere  S 690 i - 2013 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
комбајн за жито John Deere  S 680 i - 2012 ROK - 10,7 M комбајн за жито John Deere  S 680 i - 2012 ROK - 10,7 M
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
111.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
49.650 € PLN 229.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
44.010 € PLN 203.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2005 Километража Сила
Полска, Mława
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1998 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
30.350 € PLN 140.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Szkaradowo
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се