Филтри -

Комбајни John Deere од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни John Deere од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража Сила
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 2187 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
силажен комбајн John Deere 8400
1
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1530 м/ч Сила
Франција, Lamnballe
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1395 м/ч Сила
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2002 Километража 1850 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
57.083 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2010 Километража 1800 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2004 Километража 2700 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2004 Километража 2691 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се