Филтри -

Комбајни John Deere од Европа

Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

512 огласа: Комбајни John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 12/1997 Километража Сила
Полска, Goworów
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1999 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
105.930 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 07/2006 Километража 4189 м/ч Сила
Литванија
комбајн за жито John Deere 975 Teileverwertung
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 08/1984 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2008 Километража 1663 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
91.240 € PLN 419.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Капацитет 20 т/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 3300 м/ч Сила
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
280.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 1394 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
комбајн за жито John Deere S 690 i - 2016 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 2814 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито John Deere S 690 i - 2015 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
131.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2833 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
комбајн за жито John Deere  S 690 i - 2013 ROK - 10,7 M
1
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
комбајн за жито John Deere  S 680 i - 2012 ROK - 10,7 M комбајн за жито John Deere  S 680 i - 2012 ROK - 10,7 M
2
Контактирајте го продавачот
111.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
49.860 € PLN 229.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
328.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 112 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
6.049 € GBP 5.250 GBP
Комбајн за жито
Година 1976 Километража 3397 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 4605 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
118.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2006 Километража 811 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1995 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
168.500 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1249 м/ч Сила
Германија, Sittensen
силажен комбајн John Deere 8600
1
Контактирајте го продавачот
166.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Километража 2957 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи
Претплати се