Филтри -

Комбајни John Deere од Бугарија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Комбајни John Deere од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 699 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 667 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 4481 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3480 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 6.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 2017 Километража 1846 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1998 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2757 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 366 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2076 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3339 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 4378 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 445 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 656 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
нови комбајн за жито John Deere S790
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2750 м/ч Сила
Бугарија, Shumen
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3313 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2023 Километража 80 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за памук
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се