Филтри -

Комбајни JOHN DEERE од Унгарија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Комбајни JOHN DEERE од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
189.200 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Година 1990 Километража 8515 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
312.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 248 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
131.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
121.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2014 Километража 3527 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
121.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 3527 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
131.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2015 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
263.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2018 Километража 1760 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
263.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2018 Километража 1760 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
387.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 463 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 1191 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 628 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
210.500 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1475 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
171.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 1905 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
75.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2508 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
250.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 977 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
349.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 814 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2003 Километража 5190 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
324.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
405.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 572 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се