Филтри -

Комбајни JOHN DEERE од Украина

Резултати од пребарување: 361 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

361 огласа: Комбајни JOHN DEERE од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 3214 м/ч Сила
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
94.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2063 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 929,10 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1995 Километража 9600 м/ч Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
158.000 US$ EUR ≈ 146.800 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.410 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 3.7 м
Година 1986 Километража 2600 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.540 €
Силажен комбајн
Година 2005 Километража Сила
Украина
комбајн за жито JOHN DEERE 9770 STS комбајн за жито JOHN DEERE 9770 STS комбајн за жито JOHN DEERE 9770 STS
3
Контактирајте го продавачот
126.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2010 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 144.000 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
200.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2015 Километража 1200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2012 Километража 4200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
74.000 US$ EUR ≈ 68.750 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 5300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.270 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 50.170 €
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Лубни
Контактирајте го продавачот
110.500 US$ EUR ≈ 102.700 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
151.500 US$ EUR ≈ 140.800 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3786 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
162.276 US$ EUR ≈ 150.800 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³
Година 2012 Километража 3325 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
104.800 US$ EUR ≈ 97.370 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
127.600 US$ EUR ≈ 118.600 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
154.700 US$ EUR ≈ 143.700 €
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
74.180 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2559 м/ч Сила
Украина, Киев
комбајн за жито JOHN DEERE Wts 9640 9660 9680 комбајн за жито JOHN DEERE Wts 9640 9660 9680 комбајн за жито JOHN DEERE Wts 9640 9660 9680
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража Сила
Украина, Гуляйполе
Контактирајте го продавачот
87.900 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
206.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 832 м/ч Сила
Украина, Подгородное
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 79.900 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Украина, Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 361 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се