Филтри -

Комбајни JOHN DEERE од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни JOHN DEERE од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Латвија, Rīga
комбајн за жито JOHN DEERE W 440
1
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 06/2017 Километража Сила
Латвија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.700 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 3763 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
комбајн за жито JOHN DEERE 960 комбајн за жито JOHN DEERE 960 комбајн за жито JOHN DEERE 960
3
Контактирајте го продавачот
8.537 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година Километража 1683 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се