Филтри -

Комбајни JOHN DEERE од Бугарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Комбајни JOHN DEERE од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.1 м
Година 2016 Километража 1354 м/ч Сила
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година 2019 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 300 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за памук
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража 2400 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2010 Километража 3676 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2918 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2021 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 937 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
37.840 € BGN 74.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Висина за истовар 5 м Капацитет 25 т/ч Работна брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 5300 м/ч Сила
Бугарија, Каравелово
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се