Филтри -

Комбајни JOHN DEERE

Резултати од пребарување: 877 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

877 огласа: Комбајни JOHN DEERE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.000 US$ EUR ≈ 138.200 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 3.9 м
Година 2011 Километража 3421 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 927,60 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1995 Километража 9600 м/ч Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2621 м/ч Сила
Украина, Ковель
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 829 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
142.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2660 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
комбајн за жито JOHN DEERE S670 комбајн за жито JOHN DEERE S670 комбајн за жито JOHN DEERE S670
3
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 176.300 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2012 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.570 €
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 2303 м/ч Сила
Украина, Кировоград
силажен комбајн JOHN DEERE 7480 4x4
1
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 4300 м/ч Сила
Чехија, Å Umperk
Контактирајте го продавачот
264.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 3030 м/ч Сила
Чехија, LnãÅ˜E
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3670 м/ч Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.940 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Ширина на опфаќање 7.69 м Висина за истовар 4 м
Година 12/2002 Километража 3780 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
35.860 € PLN 160.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Bogdanowo
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1998 Километража 3282 м/ч Сила
Холандија, External Locations
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
комбајн за жито JOHN DEERE W540
1
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 4530 м/ч Сила
Романија, Dn 2B, Km 109+900, Brăila, Jud. Brăila
Контактирајте го продавачот
329.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Работна брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 805 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1913 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 2850 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
124.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2302 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 3020 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2010 Километража 3337 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
194.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 1732 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
комбајн за жито JOHN DEERE S770i комбајн за жито JOHN DEERE S770i комбајн за жито JOHN DEERE S770i
3
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 275 м/ч Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 877 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се