Филтри -

Комбајни JINMA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни JINMA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 2 м³ Висина за истовар 2.5 м Работна брзина 5 км/ч Брзина 15 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се