Филтри -

Комбајни Iseki

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни Iseki

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 581 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 968 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се