Филтри -

Комбајни Holmer од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Комбајни Holmer од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за репка
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.200 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.430 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2008 Километража 10890 м/ч Сила
Украина, Volodymyr-Volyns'kyi
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2003 Километража 8500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 05/2016 Километража Сила
Украина, Настасів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2020 Километража 5140 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
20.100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 0.03 м³ Ширина на опфаќање 3 м
Година 1999 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2004 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 24 м³ Ширина на опфаќање 3 м
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 0.45 м
Година 2014 Километража 9127 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.170 €
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
44.420 € UAH 1.850.000 UAH
Комбајн за репка
Година 2002 Километража Сила
Украина, Dubno
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 9631 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 60000 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 50 км/ч
Година 2001 Километража 30 м/ч Сила
Украина, Ternopil
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се