Филтри -

Комбајни Holmer од Полска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни Holmer од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 08/2020 Километража 4205 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
53.950 € PLN 250.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Podhorce
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се