Филтри -

Комбајни Holmer

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Комбајни Holmer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за репка
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.120 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.360 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.970 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2008 Километража 11200 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Holmer Classic Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.300 €
Комбајн за репка
Година 2001 Километража 9200 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.050 €
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.000 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.600 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 1995 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 08/2020 Километража 4205 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2004 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 0.45 м
Година 2014 Километража 9127 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 3825 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 6655 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-30 - 2014 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-30 - 2014 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-30 - 2014
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 32 км/ч
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 8290 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се