Филтри -

Комбајни Hezar

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Hezar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2200 м Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за пченка Hezar Storm 1250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Ширина на опфаќање 1200 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar IB1200 Cotton Baler Machine
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Ширина на опфаќање 1.2 м
Година Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се