Филтри -

Комбајни HOLMER од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни HOLMER од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.860 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за репка HOLMER Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.690 €
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Дружба
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.740 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2002 Километража Сила
Украина, Теребовля
комбајн за репка HOLMER KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за репка
Година 1993 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2004 Километража Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 3706 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 10 м Брзина 32 км/ч
Година 2012 Километража 10276 м/ч Сила
Украина, Bucha
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 32.920 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2014 Километража 4808 м/ч Сила
Украина, Bucha
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се