Филтри -

Комбајни HOLMER од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни HOLMER од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3.3 м Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 6300 м/ч Сила 480 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила 526 кс
Полска, Ligota Wielka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5790 м/ч Сила 630 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 4477 м/ч Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 10 м Капацитет 480 т/ч Работна брзина 15 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 3480 м/ч Сила 354 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
54.080 € PLN 249.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Podhorce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Работна брзина 10 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Сила 626 кс
Полска, Środa Śląska
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се