Филтри -

Комбајни HOLMER од Европа

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Комбајни HOLMER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 4722 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито HOLMER Terra Dos KRBS T2
1
Контактирајте го продавачот
31.540 € PLN 148.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
151.088 €
Комбајн за репка
Година 2011 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 32 км/ч
Година 2015 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 2570 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3 комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3 комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
254.499 €
Комбајн за репка
Година 2020 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 200 т/ч Работна брзина 40 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30 комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2021 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2008 Километража 8313 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 8135 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
комбајн за репка HOLMER reservedele/Ersatzteile Classic TerraDos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
41.560 € PLN 195.000 PLN
Комбајн за репка
Година 11/2003 Километража Сила
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
53.260 € PLN 249.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Podhorce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се