Филтри -

Комбајни HOLMER

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Комбајни HOLMER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.620 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 4722 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos комбајн за репка HOLMER Terra Dos
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.200 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за жито HOLMER Terra Dos KRBS T2
1
Контактирајте го продавачот
31.340 € PLN 148.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
151.088 €
Комбајн за репка
Година 2011 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 32 км/ч
Година 2015 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 2570 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3 комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3 комбајн за репка HOLMER Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
254.499 €
Комбајн за репка
Година 2020 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 1998 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 200 т/ч Работна брзина 40 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2020 Километража 1620 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
комбајн за репка HOLMER Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, Киев
комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30 комбајн за репка HOLMER Terra Dos T4-30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2021 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.540 €
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Дружба
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2008 Километража 8313 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 8135 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се