Филтри -

Комбајни Gomselmash од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни Gomselmash од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.200 € BYN 11.500 BYN
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.030 €
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.700 € BYN 60.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
19.200 € BYN 69.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се