Филтри -

Комбајни Gomselmash

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.480 € BYN 69.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
16.940 € BYN 60.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.290 € BYN 40.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Минская обл, Пуховичский район, аг. Дукора
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.150 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
3.247 € BYN 11.500 BYN
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.770 €
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 2011 Километража 10 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.060 €
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се