Филтри -

Комбајни GRIMME од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни GRIMME од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито GRIMME Rexor 6200 Platinum
1
Контактирајте го продавачот
338.700 € PLN 1.582.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
156.300 € PLN 730.000 PLN
Комбајн за репка
Брзина 25 км/ч
Година 06/2017 Километража 1209 м/ч Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
80.300 € PLN 375.000 PLN
Комбајн за репка
Брзина 25 км/ч
Година Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
80.300 € PLN 375.000 PLN
Комбајн за репка
Брзина 25 км/ч
Година 06/2016 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
59.960 € PLN 280.000 PLN
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
57.600 € PLN 269.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowe Ktery
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
76.870 € PLN 359.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
116.900 € PLN 545.900 PLN
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
комбајн за жито GRIMME SE 150-60 2002
1
Контактирајте го продавачот
23.130 € PLN 108.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Gorzów Wielkopolski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се