Филтри -

Комбајни GRIMME од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни GRIMME

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.760 € PLN 280.000 PLN
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 2398 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 1600 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
145.126 €
Комбајн за репка
Година Километража 5965 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
375 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 1035 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 2991 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 3065 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2007 Километража 7910 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 3720 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
57.410 € PLN 269.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowe Ktery
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Комбајн за репка
Година 2013 Километража Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 1634 м/ч Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 4082 м/ч Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Комбајн за репка
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
249.617 €
Комбајн за репка
Година 2017-08-08 Километража 4024 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за лук
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
76.620 € PLN 359.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 5486 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017-08-08 Километража 4880 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 3181 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
116.500 € PLN 545.900 PLN
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се