Филтри -

Комбајни GRIMME

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни GRIMME: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.700 € PLN 299.000 PLN
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2013 Километража 4000 м/ч Сила 530 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 4066 м/ч Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
RB Trading International
4 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.021 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 2630 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 6001 м/ч Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
RB Trading International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
148.073,11 €
Комбајн за репка
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
58.200 € PLN 269.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowe Ktery
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Комбајн за репка
Година 2004 Километража 4660 м/ч Сила 456 кс
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
174.586 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 1821 м/ч Сила
Данска, Lintrup
комбајн за репка GRIMME MAXTRON 620
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година 2011 Километража 6517 м/ч Сила 455 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража Сила 626 кс
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 2398 м/ч Сила 490 кс
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка GRIMME rexor 620
1
Контактирајте го продавачот
265.794,12 €
Комбајн за репка
Година 2017-08-08 Километража Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Комбајн за репка
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Комбајн за репка
Година 2017-08-08 Километража 4024 м/ч Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 3065 м/ч Сила 530 кс
Холандија, Marknesse
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се