Филтри -

Комбајни GOMSELMASH

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни GOMSELMASH: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
4.047 € BYN 14.500 BYN
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218 комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218 комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-1218
3
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.330 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2100 м/ч Сила 330 кс
Украина, Конотопський р-н
Контактирајте го продавачот
34.300 € BYN 122.900 BYN
Комбајн за жито
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Минская обл.
Контактирајте го продавачот
14.790 € BYN 53.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Брест, Брестская Обл
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се