Филтри -

Комбајни Franz Kleine

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни Franz Kleine

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 9744 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка Franz Kleine 6RHG RÜBE
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.294 €
Комбајн за репка
Година 1999 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
38.940 € BYN 105.000 BYN
Комбајн за репка
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 4760 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 10 м
Година 2010 Километража 10290 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се