Филтри -

Комбајни Fimaks

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни Fimaks

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.819 € PLN 25.000 PLN
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 49 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Влечен силажен комбајн
Година 2017-11-01 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се