Филтри -

Комбајни Fendt од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни Fendt од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Fendt 5180 E
1
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 8410 P
1
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1294 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Комбајн за бобинки
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 432 м/ч Сила
Романија, Grojdibodu
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се