Филтри -

Комбајни Fendt од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни Fendt од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2276 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 230.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
346.200 € PLN 1.590.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
93.410 € PLN 429.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 585 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
62.060 € PLN 285.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 832 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
117.400 € PLN 539.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 2818 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
нови комбајн за жито Fendt 5225E нови комбајн за жито Fendt 5225E
2
Контактирајте го продавачот
135.000 € PLN 620.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 4.2 м Капацитет 15 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Jałowęsy
Контактирајте го продавачот
76.200 € PLN 350.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Drzewce
Контактирајте го продавачот
45.730 € PLN 210.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Prostynia
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
58.790 € PLN 270.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L нови комбајн за жито Fendt 6275L
3
Контактирајте го продавачот
187.300 € PLN 860.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска
комбајн за жито Fendt 6275L комбајн за жито Fendt 6275L комбајн за жито Fendt 6275L
3
Контактирајте го продавачот
187.300 € PLN 860.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Полска
комбајн за жито Fendt 5275 C - Przekładnia | Felgi | Wariator Mocarni | Dzwon | Skrzyn
1
Контактирајте го продавачот
217,70 € PLN 1.000 PLN
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
комбајн за жито Fendt за делови
1
Контактирајте го продавачот
21,77 € PLN 100 PLN
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се