Филтри -

Комбајни Fendt од Германија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Комбајни Fendt од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 430 м/ч Сила
Германија, Meppen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Силажен комбајн
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 758 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
комбајн за жито Fendt IDEAL 7
1
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 263 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 1394 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
силажен комбајн Fendt KATANA 65 S4 460 PLUS P3001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 2150 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
комбајн за жито Fendt Ideal 9T
1
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 440 м/ч Сила
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2840 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
214.286 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2366 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1 м
Година 2012 Километража 1920 м/ч Сила
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 749 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
299.900 €
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3175 м/ч Сила
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2008 Километража 1579 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
249.500 €
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
96.555 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2291 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2017 Километража 1485 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се