Филтри -

Комбајни Fendt од Европа

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

91 огласа: Комбајни Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 1070 м Висина за истовар 4.28 м
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 241 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
320.168 €
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 906 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2431 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
58.380 € PLN 270.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 241 м/ч Сила
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2276 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
49.730 € PLN 230.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 1955 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
319.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
420.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 164 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3814 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
49.579 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 3927 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 419 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
силажен комбајн Fendt KATANA 650
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Силажен комбајн
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3080 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
343.800 € PLN 1.590.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 219 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Претплати се