Филтри -

Комбајни Fendt

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

96 огласа: Комбајни Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито Fendt 5180 E
1
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 8410 P
1
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1294 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1048 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Fendt 9470X
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн Fendt Kantana 65
1
Контактирајте го продавачот
аукција 81.030 € DKK 604.000 DKK
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 5500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
силажен комбајн Fendt KATANA 85 4WD 4WD Ensileuse & Kemper 375 Plus
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 1621 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
силажен комбајн Fendt KATANA 65 4WD 4WD Ensileuse & 2016 Kemper
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2038 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
469.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3.75 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1013 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
109.900 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 851 м/ч Сила
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 430 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
58.650 € PLN 253.500 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 230 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 897 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Силажен комбајн
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2014 Километража 1220 м/ч Сила
Бугарија, Stara Zagora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се