Филтри -

Комбајни FORTSCHRITT од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни FORTSCHRITT од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито FORTSCHRITT Е514
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Украина, Теребовля
комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524 комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524 комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.382 €
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 2870 м/ч Сила
Украина, Тальне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито FORTSCHRITT E-516 №1448
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 1989 Километража Сила 228 кс
Украина, Харьков
комбајн за жито FORTSCHRITT E-517 №1687
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила 200 кс
Украина, Луганська
комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634 комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634 комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.162 €
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Украина, Луганская
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се