Филтри -

Комбајни FORTSCHRITT од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Комбајни FORTSCHRITT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1989 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Литванија, Pasvalys
Контактирајте го продавачот
аукција 1.600 €
Комбајн за жито
Година 1983 Километража 1859 м/ч Сила
Литванија, Šalčininkai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1989-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1993 Километража 1681 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година Километража 940 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито FORTSCHRITT 512
1
Контактирајте го продавачот
12.347 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1993 Километража 900 м/ч Сила
Полска, Dzielin
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се