Филтри -

Комбајни FORTSCHRITT

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни FORTSCHRITT: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито FORTSCHRITT Е514
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Украина, Теребовля
комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524 комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524 комбајн за жито FORTSCHRITT Е 524
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.382 €
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 2870 м/ч Сила
Украина, Тальне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1989-08-08 Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1993-08-08 Километража 1681 м/ч Сила 125 кс
Германија, Oyten
комбајн за жито FORTSCHRITT E-516 №1448
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 1989 Километража Сила 228 кс
Украина, Харьков
силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1993 Километража 900 м/ч Сила 106 кс
Полска, Dzielin
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Комбајн за жито
Година Километража 940 м/ч Сила 105 кс
Германија, Kunde
комбајн за жито FORTSCHRITT 512
1
Контактирајте го продавачот
12.347 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито FORTSCHRITT E-517 №1687
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила 200 кс
Украина, Луганська
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1993-08-08 Километража 1164 м/ч Сила 220 кс
Германија, Kunde
комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634 комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634 комбајн за жито FORTSCHRITT E524 №1634
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.162 €
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Украина, Луганская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила 80 кс
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1989-08 Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се