Филтри -

Комбајни FIMAKS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни FIMAKS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година 2017-11-01 Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X
3
Контактирајте го продавачот
5.300 € PLN 25.000 PLN
Влечен силажен комбајн
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.740 € PLN 145.000 PLN
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.2 м
Година 2020 Километража Сила 150 кс
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.569 € PLN 35.700 PLN
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.3 м
Година 2020 Километража Сила 65 кс
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се