Филтри -

Комбајни FENDT од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни FENDT од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.4 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 332 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
156.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 596 м/ч Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
267.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 386 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
150.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 535 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 510 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1330 м/ч Сила
Романија, București
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се