Филтри -

Комбајни FENDT од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни FENDT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
112.400 € PLN 525.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 430 м/ч Сила
Полска, Lubowidz
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 2818 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250 комбајн за жито FENDT 5250
3
Контактирајте го продавачот
40.910 € PLN 191.100 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4084 м/ч Сила
Полска, Grabowiec
Контактирајте го продавачот
123.700 € PLN 577.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 380 м/ч Сила
Полска, Radziejewo
Контактирајте го продавачот
44.970 € PLN 210.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Prostynia
комбајн за жито FENDT 6275L комбајн за жито FENDT 6275L комбајн за жито FENDT 6275L
3
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Полска
нови комбајн за жито FENDT 6275L нови комбајн за жито FENDT 6275L нови комбајн за жито FENDT 6275L
3
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
49.250 € PLN 230.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1344 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
74.950 € PLN 350.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Drzewce
комбајн за жито FENDT 5275 C - Przekładnia | Felgi | Wariator Mocarni | Dzwon | Skrzyn
1
Контактирајте го продавачот
214,10 € PLN 1.000 PLN
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
комбајн за жито FENDT за делови
1
Контактирајте го продавачот
21,41 € PLN 100 PLN
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се